Forga A Coruña

Enderezo: Lugar do Río, 70 Baixo
15190 San Pedro de Visma - A Coruña . Teléfono: 981 141530 , Fax: 981 141510

corunha@forga.org

Forga Ferrol

Enderezo: Eduardo Pondal 41 - 43 Ent.
15403 Ferrol (A Coruña) . Teléfono: 981 350644 , Fax: 981 351143

ferrol@forga.org

Forga As Pontes

Enderezo: Polígono dos Airíos, Parc. 78
15320 As Pontes (Coruña). Teléfono-Fax: 981 450743
aspontes@forga.org

Forga Lugo

Enderezo: Alcalde Ramiro Rueda nº 11 - 13 Baixo
27003 Lugo . Teléfono: 982 253865 , Fax: 982 253865

lugo@forga.org

Forga A Mariña

Enderezo: Arcadio Pardiñas, 137, 2ºD
27880 Burela (Lugo). Teléfono: 982 581861, Fax: 982 581861

amarinha@forga.org

Forga Ourense

Enderezo: Río Mao, 27 Baixo
32001 Ourense . Teléfono: 988 373707 , Fax: 988 373851

ourense@forga.org

Forga Pontevedra

Enderezo: Médico Ballina nº 14 Baixo
36155 Lérez - Pontevedra . Teléfono: 986 833015 , Fax: 986 874121

pontevedra@forga.org

Forga Santiago

Enderezo: Pol. Ind. Novo Milladoiro, Rua Palmeira, Parc. 21A
15895 Milladorio - Ames (A Coruña). Teléfono: 981 530257 - 981 941629 , Fax: 981 530257

compostela@forga.org

Forga Vigo

Enderezo: Avda. Aeroporto, 92 B.
36206 Vigo (Pontevedra). Teléfono: 986 280776 , Fax: 986 280931

vigo@forga.org

Sede Central

Enderezo: Avda. Aeroporto 92 - 1º
36206 Vigo (Pontevedra). Teléfono: 986 272075 , Fax: 986 281295

formacionprofesional@galizacig.net , sndirxerente@forga.org
snalternativas@forga.org , snmercas@forga.org